• bezproblémová aktivace softwaru
    • široká nabídka

Spokojenost dodání,cena.

Rychlé jednání při dodání produktu i při řešení problému s produktem.

Jako vždy, perfektní. Program dodán téměř hned po zaplacení.

• Naprostá spokojenost s podporou a řešení zákaznických problémů.

Priserna doba dodani

Vážený zákazníku,

je nám líto, že Vám licence stále nebyla doručena, mohu potvrdit, že jsme licenci objednali začátkem pracovní doby ve čtvrtek 05.09. Jelikož u produktu inzerujeme očekávnou dobu dodání 5-7 pracovních dní, poprosím Vás ještě o strpení do pátečního rána. Pokud se nám nepovede splnit náši inzerovanou dobu dodání, tak Vám může být poskytnuta kompenzace.
    U výrobce máme potvrzeno, že objednávka byla zadána a evidují jí. Bohužel pro Vás v tuto chvíli nemůžeme udělat více, jelikož je ke zprovoznění licence potřeba, aby Vám ji výrobce pod Vaším jménem zaregistroval.

Děkujeme za pochopení a přejeme vám pěkný den.

• Technická podpora
    • Bezproblémový nákup

• Rychlé vyřízení objednávky

• Ochota odpovědět na dotazy
    • Nabídka
    • Rychlost vyřízení

• rychlé a solidní jednání v případě dotazu na cokoliv

• Nepřičetl se mi zbytek dní z předchozí licence (změna licence).

Rychlé jednání, nabídka dostatečná a v češtině.

Vážený zákazníku,

Je nám líto, že jste s námi neměl lepší zkušenost. Pokud se budete chtít před objednáním zeptat na to, jak licence fungují, tak nás můžete kontaktovat na emailové adrese [email protected]
    V tomto případě Vám stará licence na starou verzi programu stále běží a nepřišel jste o ni, ale z programu jste jí odebral a nahradil licencí na vyšší verzi programu, která začala platit ode dne Vaší aktivace po dobu 365 dní, které jste si předplatil.
    U některých výrobců SW lze provést takzvaný upgrade současné licence, kde si ponecháte zbývající dobu platnosti, ale doplatíte jen rozdíl v ceně mezi jednotlivými verzemi programu. V takovém případě je potřeba nás kontaktovat s informacemi o Vaší současné licenci, kterou si přejete upgradovat a my se o zbytek postaráme, ale při objednávce nové licence přes e-shop to provést nelze.

Děkujeme za pochopení a přejeme Vám pěkný den.

Tým SW.cz

• splňuje co jsem očekával
    • žádná

• Rychlá dodávka po objednání

Elektronická licence je bez problému. Je ,ale zbytečné posílat druhým emailem aktivaci. Stačilo by v potvrzení o zaplacení softveru přidat aktivační číslo.

Vážený zákazníku,

je nám líto, že jste nespokojen se způsobem doručení licence. Od června 2021 máme nový e-shop. Při zadání objednávky se vám automaticky vytvoří zákaznický účet na SW.cz pod e-mailem, který jste použil při objednávce. Ve vašem tzv. trezoru jsou vaše licence chráněny. Toto řešení je bezpečnější než zasílání licencí e-mailem.

Děkujeme za pochopení a přejeme vám pěkný den.

• Komunikace, rychlost.

Spokojenost. Vše proběhlo bezchybně , ku spokojenosti zákazníka .

• rychlost a spolehlivost

Pracuje ako má!